Pages

9 Ocak 2011 Pazar

O Ye!


Sene 92!

1 Ocak 2011 Cumartesi

İki Post Birden

Puu edepsiz! Başlığı okuyunca çağrışan ne biliyorum! kljfdlsfj (Şayet ne diyor bu kız yea diyorsanız lütfen asıl edepsizin ben olduğunu söylememe izin verin)


Bazen içimden gelen -kendimle ilgili- şeyleri yazmıyorum çünkü yanlış anlaşılacağım, biliyorum. Kendimi anlatmak için çaba sarf edesim olmayınca, o anlık vazgeçiyorum. Sonra geçiyor zaten bazısı.

Demin tivitıra "insanın bazen ölesi geliyor" yazacaktım ama bir anda vazgeçtim. Ben ölmek istemiyorum ama bazen, "pause" tuşunu bulamamamdan mütevellit ölesim de gelmiyor değil. Gel de bunu anlat... Hayır, aslında insanlara da kızmıyorum, şimdi sevgilim böyle bir şey yazsa, ohoo, nasıl da paniklerim. Normal bir şey aslında.

Bu postun mesajı yok. Sanırım şu eklediğim "caps" büyüyor yeni pencerede. Büyüsün ya, yazarken eğlendim ben hem.

Edit: Koskocaman oldu ya hayırlısı lkfjdsjf

Melaba 2011


Milli Piyango büyük ikramiyesi bana çıkmadığı içim, hatta hiç bir şey çıkmadığı için blogumda yeniden yazmaya karar verdim. Çıksaydı kapatıp gidecektim fkldjsfljs ne bileyim yea, belki ünlü yazarlara para verir arada onlara yazdırırdım (oeeeh). Sırf okuyan bir kaç kişi edebi bir ziyafet çeksin diye. Aaa, inanmadınız mı?!

Yeni yıldan beklediklerime geleyim. Hoş gerçi bir kısmını eski yıldan da bekliyordum ama işte... Yıllar değişiyor, beklemek hiç bitmiyor.

-Hali hazırdaki sıkıntıların hepsi çözülsün.
-Yenileri eklenmesin.

Imm, sanırım bitti.
***
Daha spesifik mi yazmalıydım? Yok yea! Yazıp da dert anlatmak istemiyorum. Yeni yıl dileği yazısı değil, dertlendiklerim listesi olur sonra. Dumanı üzerinde bir günde olmaz öyle.

İyi dileklerim var çoğu insana ama bazen gerçekçi oluveriyorum, dileklerimi söylerken dahi içimde bir burukluk oluyor.

İyi yıllar hepimize, hepimize aynı anda olması pek mümkün olmasa da.