Pages

22 Temmuz 2011 Cuma

Yolcu

Hayatımda ilk defa tek başıma bir yolculuğa çıkacağım. Gülmeyin :/ Tebessüm bile etmeyin! Ne yapayım, hiç gerekmedi. Gerektiğinde aksilikler oldu derken şu yaşa geldim ve tek başıma tek yolculuğum olmadı. Ailenizin yanında yaşarken okuyunca bayram seyran da yolculuk gerektiren aktiviteler olmayabiliyor. Olanlara da kafile olup, ailecek gidebiliyorsunuz. Yöö, ağlamıyorum, gözüme bir şey kaçtı :'(

İlk yolculuk ya, önemli tabii. Yolculuklarda sevdiğim şeyleri tek başıma yapma fırsatım olacak. Bir hevesliyim ki, sormayın. "Hangi kitaplarımı götürsem, mp3 player'ımı bir gözden geçireyim hem, oh negzel. Ama yolları da izlemek isterim? Nasıl yapacağım hepsini?! Sadece 4,5 saatim var! Neden daha uzun değil ki?! Hiii! Ya yanıma çok geveze bir teyze oturursa?!" Efsaneye göre dinleyip dinlemediğinize bakmadan hastalıklarını, gençliklerini ve torunlarını anlatan yaşlı otobüs teyzeleri varmış yollarda. Her otobüste en az bir tane olmazsa otobüs hareket edemezmiş! Ben hiç görmedim, görmedim ama görmediğim şeyden de korkarım arkadaş! Acaba araç tutmasına karşı hap olduğu gibi teyze tutmasına karşı da bir çözüm var mı? :/ Lütfen RT!

Çok hevesliyim, biraz hüzünlüyüm. Benim yolculuğunun teması ne olur bilemem ama heves kadar hüzün de hakim olacak, görebiliyorum. Çok şey için, bin bir zahmete girerken, eldekilerin tadı ekşi oluyor bazen ve ben tekilayı bile limonla içemem.

3 Kalem Kelam:

çitlembik dedi ki...

nereyeee? ya beni de götür ya da gitme. bizim tarafa geliyorsan mantı yemeden dönersen darılırım. ayol aşkolsun"lar havada uçuşur.

Telekinesis dedi ki...

giriş cümlesi başka, arka fonda nerdeyse 1 senedir çalan müzik başka depresif

Melike dedi ki...

sinop idi seni götürmeyerek iyilik yaptım belki de çiiiit :)

blog terk edilmiş bir tahta kulübe gibi oldu. nefes alınca şşşöööylee dip köşe temizlik yapacağım :)